Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 28, 2021

Канадський уряд просять запровадити санкції

Автор:

|

Січень 09, 2014

|

Рубрика:

Канадський уряд просять запровадити санкції

Канадська Група сприяння демократії в Україні звернулася до уряду Канади з проханням застосувати санкції проти керівництва України. Про це йдеться у відкритому листі організації на адресу міністра фінансів Канади. «Ми просимо Канаду разом з іншими західними демократіями використати Міжнародні стандарти боротьби з відмиванням грошей і фінансуванням тероризму проти представників українського режиму, який підпадає під положення цих норм. Це стосується більшості, якщо не всіх, представників найвищого ешелону в президентській адміністрації, судової та законодавчої систем», — зазначається в документі.

«Наприклад, прибуток від бізнесу сина президента Олександра Януковича торік склав 1 000 %», — стверджують у Групі сприяння демократії в Україні й наголошують, що «стан демократії в українській державі викликає занепокоєння та потребує всілякої підтримки».
«Наша неспроможність відповісти на злодіяння режиму Януковича лише заохочує його та президента Росії Володимира Путіна. Ми закликаємо Канаду вийти за рамки слів. Пане міністре, ми просимо вас вжити заходів: для цього наявні всі механізми», – ідеться в листі до міністра фінансів Канади.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply