Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 28, 2020

Канадські офіцери прибули на Донеччину

Автор:

|

Серпень 06, 2015

|

Рубрика:

Канадські офіцери прибули на Донеччину
Фрегат «Вінніпеґ»

Фрегат «Вінніпеґ»

У Краматорську відбулася зустріч керівництва антитерористичної операції (АТО) з багатонаціональною інспекційною групою Канади. Українське командування на ній представляв полковник Костянтин Соколов, заступник керівника АТО. Він поінформував іноземних інспекторів про ситуацію в зоні бойових дій і презентував останні факти присутності російських військ на території України.
Полковник щиро подякував канадським офіцерам за вагому підтримку, яку надає Канада Україні у непрості часи. Канадський підполковник Гарі Гардвік високо оцінив здобутки української армії за останній рік у боротьбі за свободу та незалежність своєї країни.
Своєю чергою канадські військові до червня 2016 року продовжать брати участь у маневрах НАТО у Східній Європі. «Це також є частиною ширшої реакції на путінську аґресію в Україні», — зазначила прес-служба прем’єр-міністра Канади.
З весни 2014-го в реґіоні постійно присутні кілька сотень військовослужбовців сухопутних військ Канади і невелика група винищувачів F-18. Крім того, в операціях НАТО з патрулювання вод східної Атлантики та Середземного моря регулярно беруть участь фрегати канадських Військово-морських сил. Зараз на бойовому чергуванні тут перебуває фрегат «Вінніпеґ».

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply