Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 28, 2020

Канада засудила розгін Євромайдану

Автор:

|

Грудень 04, 2013

|

Рубрика:

Канада засудила розгін Євромайдану

Канада висловила осуд щодо силового розгону протестувальників в Україні. Про це йдеться в заяві Джона Берда, міністра закордонних справ. «Канада рішуче засуджує плачевне застосування насильства українською владою проти мирних демонстрантів на майдані Незалежності. Ці демонстранти просто хочуть бути ближчими до асоціації з Європейським Союзом», — сказано в повідомленні.

«Свобода слова й свобода зібрань є фундаментальними засадами будь-якої справді демократичної країни, — додав п. Берд. – Ми закликаємо уряд України поважати та справді захищати права своїх громадян висловлювати свою думку вільно, згідно з правилами Організації з безпеки та співробітництва, із принципами Європи. Канада виступає з народом України за побудову суспільства, заснованого на волі, демократії, правах людини та верховенства закону».
Також Світовий конґрес українців (СКУ) привітав заяву про те, що Канада розгортає місію зі спостереження за повторними виборами в п’яти одномандатних округах в Україні 15 грудня 2013 р., і закликав до цього інші країни.
У заяві від 26 листопада 2013 р. міністр закордонних справ Канади зазначив: «Ідеться про підтримку народу України на його важкому шляху до демократії. Він побачить у своїй країні ефективне міжнародне спостереження за виборами, що попередить виборчі фальсифікації та підтримає вільні й справедливі вибори».
Перша група в складі 25 спостерігачів розгортає свою роботу в Україні цього тижня. У своїй заяві Джон Берд також привітав внесок українсько-канадської спільноти в міжнародні зусилля СКУ зі спостереження за виборами.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply