Новини для українців всього свту

Saturday, Aug. 8, 2020

Канада застерегла Кремль

Автор:

|

Квітень 10, 2014

|

Рубрика:

Канада застерегла Кремль

Джон Бирд

Міністерство закордонних справ (МЗС) Канади звернулося до РФ із проханням припинити втручання в справи України. Про це йдеться в повідомленні відомства. «Канада рішуче засуджує (дії) провокаторів, які розпалюють провокації в Харківській, Донецькій і Луганській областях. Канадська держава закликає до спокою й поважання територіальної цілісності України. Росія не повинна втручатися в справи суверенної держави», — заявив міністр Бирд.

У заяві також указано, що продовження Росією провокаційних дій у Криму й за його межами є абсолютно неприйнятним. Крім того, Джон Бирд наголосив, що якщо така картина розвитку подій збережеться, то РФ і надалі відчуватиме поглиблення ізоляції з боку міжнародного співтовариства, а також подальші серйозні наслідки своїх дій.
Як писав «Міст», 21 березня прем’єр-міністр Стівен Гарпер повідомив про запровадження додаткових економічних і візових санкцій проти 14 громадян Росії й відкритого акціонерного товариства «Акціонерний банк «Росія» через порушення РФ цілісності України.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply