Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 17, 2019

Канада обіцяє дати Європі газу

Автор:

|

Квітень 10, 2014

|

Рубрика:

Канада обіцяє дати Європі газу

Джон Бирд

Міністр закордонних справ Канади Джон Бирд озвучив бажання Канади найближчими роками експортувати зріджений газ у Європу, щоб диверсифікувати експорт вуглеводнів. «Безумовно, ми б хотіли здійснювати експорт природного газу з нашого атлантичного узбережжя, і ринок європейських країн у цьому зв’язку є дуже привабливим», — сказав п. Бирд.

Канада є п’ятою країною у світі з видобутку газу, але постачає його лише у США. Основні реґіони видобутку — провінції Британська Колумбія, Альберта, Квебек, Нова Шотландія. Крім того, канадські компанії вивчають запаси сланцевого газу на північному сході Британської Колумбії та Квебеку. Зараз Канада сподівається, що Вашинґтон погодиться на будівництво трансконтинентального нафтогону, який має зв’язати нафтоносні піски канадської провінції Альберта з американськими нафтопереробними заводами на узбережжі Мексиканської затоки.
Нагадаємо, що наприкінці березня ц. р. Анґела Меркель, канцлер Німеччини, заявила після перемовин із прем’єр-міністром Стівеном Гарпером, що в довготерміновій перспективі бачить Канаду новим постачальником енергоносіїв у Європу. За словами п. Меркель, Європейський Союз не зможе швидко позбутися залежності від поставок російських енергоносіїв. Для цього відсутня необхідна інфраструктура — на американському Східному узбережжі немає експортних терміналів для зрідженого природного газу, а запланований прийомний термінал у німецькому Вільгельмсхафені ще не збудований.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...