Новини для українців всього свту

Thursday, Nov. 26, 2020

Гроші на екранізацію «Чорного Ворона»

Автор:

|

Червень 28, 2012

|

Рубрика:

Гроші на екранізацію «Чорного Ворона»

Роман Василя Шкляра «Чорний Ворон» перекладено англійською мовою. У вересні ц. р. має відбутися тур Канадою для подальшого збору коштів на екранізацію твору. Про це на своїй сторінці у «Фейсбуці» повідомив сам письменник, відповідаючи на запитання, як просувається проект зі зйомок стрічки «Чорний Ворон».

«Роман уже перекладено англійською мовою у Великій Британії. Сподіваюся, невдовзі він побачить світ. Тепер заплановано канадський тур із метою збору коштів на екранізацію «Чорного Ворона». Водночас відбудуться обговорення подальшого просування цього проекту. Маю надію на осінню зміну політичного клімату в країні. У нинішніх умовах працювати й акумулювати кошти на українську справу дуже тяжко», — зазначив Василь Шкляр.

Як писав «Міст», Комітет із Національної премії України імені Тараса Шевченка присудив нагороду з літератури письменнику Василю Шкляру за роман «Залишенець» («Чорний Ворон»), однак письменник відмовився від премії з рук Віктора Януковича.

Польський режисер Єжи Гофман заявив, що відхилив пропозицію знімати «Чорного Ворона», оскільки книга йому «дуже не сподобалася». У березні 2011-го Василь Шкляр сказав: «Знайомі художники говорили з Єжи Гофманом, він дуже зацікавився, мене підганяє, щоби я швидше дав якщо не сценарій, то синопсис. І він готовий буде знімати». У вересні ж повідомлялося, що Віктор Ющенко хоче залучити до екранізації «Чорного Ворона» голівудського актора та режисера Мела Ґібсона.

 Дзвінка Сагайдак

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply