Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 7, 2019

Fredericton прямує на допомогу

Автор:

|

Січень 07, 2015

|

Рубрика:

Fredericton прямує на допомогу

Фрегат Fredericton

Фрегат Fredericton із 250 морськими піхотинцями вирушив із порту Галіфакс у Середземне море, де приєднається до кораблів НАТО, які здійснюють моніторинг подій у Криму та на сході України. Fredericton, маючи на борту військовий гелікоптер і десантний загін, замінить фрегат Toronto.

У зв’язку із цим Роб Ніколсон, канадський міністр оборони, заявив, що корабель допоможе принести мир у Східну та Центральну Європу. «Канада пишається тим, що робить значний внесок у забезпечення військ НАТО і демонструє свою незмінну підтримку нашим союзникам», — наголосив він.
Зазначимо, що 26 грудня 2014 року американський есмінець Donald Cook увійшов у акваторію Чорного моря. Його присутність стала підтвердженням відданості Сполучених Штатів ідеї зміцнення партнерства й потенціалу для спільних операцій між США, НАТО й партнерами Чорноморського реґіону.
До слова, Стівен Гарпер, прем’єр-міністр Кaнади підсумував досягнення 2014 року. На своїй сторінці у Facebook він опублікував фото з Президентом України Петром Порошенком і написав: «2014-го Канада прийняла багато принципових рішень на світовій арені, у т. ч. про підтримку України у боротьбі з російською аґресією». Далі є посилання на сторінку Консервативної партії, де стверджується, що канадський уряд і надалі підтримуватиме Україну в її боротьбі з російською аґресією.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply