Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 22, 2020

Евакуатор убив суддю «Формули-1»

Автор:

|

Червень 20, 2013

|

Рубрика:

Евакуатор убив суддю «Формули-1»

Міжнародна автомобільна федерація (ФІА) офіційно оголосила про те, що на останньому етапі чемпіонату «Формули-1» — Ґран-прі Канади — загинув один із працівників траси. Лінійний суддя допомагав евакуювати машину Естебана Гутьєрреса, яка зупинилася незадовго до фінішу. Упустивши рацію, він саме нахилився за нею, коли потрапив під колеса трактора-евакуатора.

Водій евакуатора не побачив чоловіка й збив його. Суддя отримав серйозні ушкодження, не сумісні з життям. Постраждалого відразу доправили в медичний центр, а потім терміново перевезли в один зі шпиталів Монреаля. Незважаючи на всі зусилля лікарів, суддя від одержаних травм помер.
Від 2000 року це – уже третій летальний випадок на етапах «Формули-1». Під час Ґран-прі Італії-2000 Паоло Джіслімберті загинув, отримавши удар від колеса однієї з машин, яке відірвалося в завалі на першому колі дистанції. Італієць вийшов у зону, де не мав перебувати, щоби краще побачити, що відбувається.
2001-го на Ґран-прі Австралії Ґрем Беверидж також був убитий колесом, яке відірвалося внаслідок зіткнення машин Ральфа Шумахера та Жака Вільнева. Колесо влучило точно у квадратну «бійницю», зроблену в огородженні для фотографів.
До слова, на Ґран-прі Канади переміг Себастьян Феттель, пілот «Ред Булл», який стартував із поул-позишн. Товариство на подіумі йому склали пілот «Феррарі» Фернандо Алонсо та гонщик «Мерседеса» Льюїс Гамільтон. Пан Феттель набрав 132 очки, зміцнивши своє лідерство в чемпіонаті «Формули-1», на друге місце вийшов п. Алонсо (96), випередивши Кімі Райкконена (88) із «Лотуса».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply