Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 18, 2018

Екс-прем’єр зустрівся з Путіним

Автор:

|

Травень 07, 2015

|

Рубрика:

Екс-прем’єр зустрівся з Путіним

Жан Кретьєн і Путін

Уряд Стівена Гарпера хоче знати, про що Жан Кретьєн, колишній прем’єр-міністр Канади, розмовляв із Путіним під час зустрічі 30 квітня ц. р. Міністр оборони Джейсон Кенні висловив сподівання, що п. Кретьєн сказав Путіну те саме, що говорить консервативний уряд Канади: що Росії треба забратися з України.

«Мене не поінформували про те, що сталося. Я не впевнений, чи вважав Жан Кретьєн за необхідне ввести в курс справи нашу місію в Москві. Нам було би цікаво дізнатися, що вони обговорювали, — заявив п. Кенні. — Я можу лише сказати, що уряд Канади використовує будь-яку можливість при зустрічі з Путіним, як-от коротка розмова з ним прем’єр-міністра Гарпера на полях саміту G20 у Мельбурні, щоби чітко дати зрозуміти, що ми наполягаємо на тому, що Росія повинна забратися з України».
Ця зустріч стала «ляпасом» для уряду п. Гарпера, котрий вирішив політично ізолювати Путіна, покладаючи на нього провину за безлад в Україні й анексію Криму. На відміну від колег по G7, Стівен Гарпер відмовився від роботи з президентом Російської Федерації (РФ) у питанні української кризи.
«Безумовно, п. Кретьєн не представляв уряду Канади на цій зустрічі. Позиція нашої влади щодо режиму Путіна — недвозначна», — прокоментував подію офіційний представник прем’єр-міністра Канади.
Марк Гарно, член Ліберальної партії Канади, заявив, що хоча позиція його партії стосовно Росії й України — співзвучна позиції уряду, він вважає, що двері для контактів варто залишати відчиненими. За словами ж Дмитра Пєскова, прес-секретаря президента РФ, Жан Кретьєн і Путін «обговорили больові точки сучасної міжнародної обстановки». «Відомо, що у них (Путіна та Кретьєна) — давні стосунки, дружні й партнерські», — зазначив п. Пєсков.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...