Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 11, 2019

Екс-чоловік візьме участь у конкурсі

Автор:

|

Квітень 05, 2012

|

Рубрика:

Екс-чоловік візьме  участь у конкурсі

Модель Дженну Талакову, яку раніше усунули від участі в конкурсі краси «Міс Всесвіт-Канада» через те, що вона перенесла операцію зі зміни статі, усе ж допустили до боротьби за корону. Рішення було ухвалене організаторами «Міс Всесвіт». Оргкомітет постановив, що 23-річна Дженна відповідає всім нормам і стандартам змагань моделей. Панна Талакова та її представник уже дали прес-конференцію із цього приводу.

Дженна Талакова перемогла на конкурсі «Міс Ванкувер», після чого й отримала право поборотися за можливість репрезентувати Канаду на «Міс Всесвіт». Проте керівництво конкурсу «Міс Всесвіт-Канада» відсторонило дівчину від участі в змаганні. Причиною дискваліфікації було названо невідповідність Талакової вимогам конкурсу.

Сама дівчина заявила, що вважає це рішення дискримінаційним, оскільки її усунули через те, що в минулому вона була чоловіком, але не вказала цього у своїй конкурсній анкеті. При цьому Дженна уточнила, що змінила стать у 19-річному віці. На підтримку канадської красуні висловилося більш ніж 20 тис. людей: вони підписали он-лайн-петицію з вимогою допустити п. Талакову до участі в національному відборі на «Міс Всесвіт». Фінал конкурсу «Міс Всесвіт-Канада» відбудеться 19 травня.

Дзвінка Сагайдак

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply