Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 23, 2020

Ебола — стоп!

Автор:

|

Листопад 06, 2014

|

Рубрика:

Ебола — стоп!

Ебола — стоп!

Уряд Канади 1 листопада призупинив процес оформлення віз для громадян держав Західної Африки, охоплених епідемією Еболи. «Призупинення видачі туристичних, робочих, студентських віз, а також прийому заяв на постійне проживання в Канаді для цих громадян пов’язане з тим, що поява в Канаді людей із реґіонів, де поширена лихоманка, становить загрозу для здоров’я канадців», — сказано в заяві Міністерства з питань громадянства й імміґрації.

У відповідь на такі дії влада Сьєрра-Леоне звинуватила Канаду в дискримінації. «Наш уряд вважає це рішення дискримінаційним у той час, коли ми намагаємося послабити ізоляцію, а не посилити її», — заявив Тео Ніколь, заступник міністра інформації цієї країни.
Тим часом, уряд Канади вирішив виділити 20,7 млн CAD на виготовлення препаратів для лікування смертельної лихоманки Ебола й створення спеціального резервного запасу вакцини про випадок, якщо вірус добереться до країни. Канада виділить ці гроші на подальше вивчення та розробку ліків проти лихоманки Ебола.
«Такі кошти допоможуть підтримати клінічні випробування вакцини проти вірусу й створити її запаси», — повідомила Рона Амброз, міністр охорони здоров’я Канади, виступаючи в одній із лабораторій міста Вінніпеґа, де вчені створили експериментальну вакцину ZMAb для лікування Еболи. За словами міністра, отримані результати можуть бути використані для запобігання поширенню епідемії лихоманки в країнах Західної Африки. Наразі в Канаді не зафіксовано фактів зараження вірусом Ебола.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply