Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 15, 2019

Ебола наступає

Автор:

|

Жовтень 16, 2014

|

Рубрика:

Ебола наступає

Симптоми недуги

Лихоманка Ебола, від якої, як вважається, немає лікування, можливо, дісталася Канади. Двох людей, котрі проживають в Оттаві та Беллвіллі (провінція Онтаріо), шпиталізували з підозрами на вірус. Відомо, що один із доставлених до лікарень, — чоловік. Даних про другого пацієнта не розкривають. Зазначається, що вони нещодавно були в Західній Африці. Про результати аналізів стане відомо найближчим часом. Стан шпиталізованих оцінюється як задовільний.

Влада Канади має намір посилити контроль в аеропортах для пасажирів, котрі прибувають зі Західної Африки. Про це повідомила Рона Амброз, міністр охорони здоров’я. «Готовність Канади (до відбиття вірусу) — висока. Уряд вживатиме додаткових заходів (у зв’язку з поширенням лихоманки) і запровадить вибіркове вимірювання температури», — заявила вона. Коли й на яких летовищах буде введено цей захід, міністр не уточнила. Також вона не сказала, пасажири з яких країн проходитимуть цю процедуру.
Раніше влада США заявила, що вимагатиме, аби в авіапасажирів із країн Західної Африки вимірювали температуру в американських аеропортах. Додаткові заходи безпеки стосуватимуться авіапасажирів із Ліберії, Ґвінеї та Сьєрра-Леоне. Передбачається, що температура буде вимірюватися ручним сканером.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...