Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Sunday, Feb. 24, 2019

Джастін Трюдо вражений своїм візитом до України

Автор:

|

Липень 14, 2016

|

Рубрика:

Джастін Трюдо вражений своїм візитом до України
Джастін Трюдо

Джастін Трюдо

Прем’єр-міністр Канади вражений офіційним візитом до України. Про це заявила Христя Фріланд, міністр із міжнародної торгівлі Канади. «Прем’єр-міністр давно підтримує Україну. Коли ми були в опозиції, також підтримували Україну. Українське питання для Канади не партизанським є підтримка всіх політичних партій. Але бачу, що за два дні, які Джастін Трюдо провів в Україні, наша Батьківщина справила на нього надзвичайне враження. Він дуже глибоко зрозумів на душевному рівні дві речі: по-перше, які українські цінності важливі. До якої міри конфлікт, який Україна переживає зараз, — за демократичні цінності, права людини і багатокультурність. Він це справді зрозумів і побачив на власні очі», — зазначила вона.
За словами міністра, п. Трюдо зрозумів також, якими важкими є умови, в яких перебуває Україна. «Україні зараз треба воювати на два фронти: на воєнному і на фронті реформ. Ми дуже високо оцінюємо ту роботу, яку робить український уряд, але в першу чергу суспільство, українська громада», — додала вона.
При цьому, відповідаючи на запитання про побоювання українців, що після приходу лібералів до влади у Канаді новий уряд піде на співпрацю з Російською Федерацією (РФ), п. Фріланд запевнила: «Наш прем’єр-міністр дуже чітко, не один раз казав в Канаді і в Україні, що ми підтримуємо Україну». Ми підтримували в минулому, підтримуємо тепер і будемо підтримувати в майбутньому. І це — абсолютно чітка наша позиція. Є одна зміна: ми вважаємо, що важливо, щоб були якісь контакти на урядовому рівні між Канадою та РФ. Що можна розмовляти з РФ. Але не потрібно це розуміти як пом’якшення нашої позиції. Я би сказала, навпаки».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...