Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 25, 2020

Дитина розкритикувала президента McDonald’s

Автор:

|

Травень 30, 2013

|

Рубрика:

Дитина розкритикувала президента McDonald’s

Дев’ятирічна дівчинка Ганна Робертсон вилаяла президента McDonald’s Дона Томпсона за те, що його компанія призвичаює дітей до нездорової їжі, заманюючи їх іграшками й іншими маркетинговими прийомами. «Буде добре, якщо ви припините дурити дітей і не робитимете шкідливу їжу привабливою», — заявила дитина на зборах акціонерів McDonald’s, де вона була присутня разом із своєю мамою, активісткою некомерційної організації Corporate Accountability International (CAI).

Ганна, яка мешкає у Британській Колумбії, вважає, що батьки не вчать дітей правильно харчуватися й тому ті не розуміють, якої шкоди вони собі завдають їжею з фаст-фудів. Дівчинка також розповіла президенту McDonald’s, що разом із мамою зняла відеоролик, у якому йдеться про те, що фрукти й овочі роблять дітей сильними та здоровими. Як зазначає преса, під час виступу дитина так знервувалася, що навіть переходила на крик.
Пан Томпсон подякував Ганні за її промову й відповів, що McDonald’s не продає шкідливої їжі. Він нагадав, що в їхніх ресторанах можна купити овочі та фрукти. За словами голови корпорації, він сам нерідко водить своїх дітей у McDonald’s.
Ганна Робертсон пізніше розповіла, що після зборів акціонерів Дон Томпсон підійшов до неї в коридорі, потиснув руку й похвалив її за гарний учинок. Дівчинка сказала, що її однолітки заради іграшки або надивившись реклами, можуть дуже довго й наполегливо вимагати походу в McDonald’s.
Багато хто вважає виступ Ганни не її власною ініціативою, проте дівчинка заявила, що майже всю промову написала сама. Дитина також розказала, що за своє життя вона бувала в McDonald’s три або чотири рази. А загалом, її найулюбленіша їжа — спагеті, томатний соус, часниковий хліб, салат «Цезар», манго й жувальні ведмедики.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply