Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 20, 2020

Допомога для української армії

Автор:

|

Січень 15, 2015

|

Рубрика:

Допомога для української армії

MSC Eloise

До причалу № 2 Одеського морського торгівельного порту 10 січня ц. р. прибув теплохід MSC Eloise із вантажем від канадського уряду для учасників Антитерористичної операції (АТО). Про це повідомив Денис Карпов, головний диспетчер порту. «На борту судна є 42 контейнери, у яких — одяг, взуття й інша зимова екіпіровка для українських військовослужбовців», — розповів він.

Розвантажувальні операції відбувалися під контролем представників Міністерства оборони України. Другий і третій канадські теплоходи зі зимовим одягом і взуттям для військовослужбовців мають прибути орієнтовно в другій декаді січня.
Партія гуманітарної допомоги для сил АТО від Канади вже пройшла процедуру розмитнення, заявив Анатолій Макаренко, заступник голови Державної фіскальної служби (ДФС) України. За його словами, вантаж був розмитнений 12 січня, опівдні. Також п. Макаренко заперечив звинувачення волонтерів у затягуванні прийому канадської гуманітарної допомоги митниками одеського порту.
Як наголосив заступник голови ДФС, затримка з відправленням допомоги полягала в оформленні документів на перевезення вантажу. Міністерство оборони уклало договір з експедиторською компанією, яка мала транспортувати канадську допомогу за 300 тис. грн. Водночас зазначається, що волонтери знайшли альтернативного підрядника, який пообіцяв виконати замовлення за 70 тис. грн., а також зібрали необхідні кошти, щоби не витрачати бюджетних грошей.
Крім того Канада надішле ще два літаки з обмундируванням для українських військових. Про це поінформував Президент Порошенко, нагадавши, що Україна вже отримала обіцяне озброєння від партнерів з Литви, а також першу партію теплого одягу, берців і оснащення з Канади. Гуманітарний конвой для військовиків спрямувала Польща й інші західні партнери України.
«Усі ті домовленості, яких ми досягли за останній місяць, вписуються у чіткий графік забезпечення, щоби наші військовослужбовці, котрих мобілізували, бути одягнені й забезпечені, мали бронежилети», — зазначив Петро Порошенко.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply