Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 17, 2021

До силового протистояння готові!

Автор:

|

Вересень 04, 2014

|

Рубрика:

До силового протистояння готові!

Джон Берд

Канада висловила готовність у разі потреби навіть до силового протистояння з Російською Федерацією (РФ). Рішуча заява пролунала з вуст міністра закордонних справ Джона Берда. Під час свого візиту до Осло канадський чиновник розмовляв із норвезьким колегою Берґе Бренде про надто аґресивну поведінку Росії в Арктиці. «Ми глибоко стурбовані й маємо намір захистити суверенітет Канади в Арктиці. Для нас це — стратегічний пріоритет. У зв’язку з мілітаризацією, яку ми зараз бачимо, ми воліли би пом’якшити конфлікт, але тепер ми захищатимемо наш суверенітет силою», — заявив п. Берд.

Міністри підняли також тему російського військового втручання в Україну. «Міністр Бренде і я – єдині в нашій підтримці України й продовжуємо засуджувати дії РФ», — зазначив канадський урядовець на брифінгу після зустрічі. Він запевнив, що «Канада й надалі працюватиме зі своїми союзниками та партнерами, щоби чинити фінансовий і політичний тиск на тих, хто прагне підірвати суверенітет і територіальну цілісність України».
Також Канада має намір запроваджувати санкції проти тих, хто підриває суверенітет і територіальну цілісність України. До нових заходів приєднаються партнери та союзники цієї держави, упевнений Джон Берд.
Він також додав, що Канада глибоко стурбована новинами про те, що російські вантажні автомобілі незаконно в’їхали в Україну. «Ця акція стала не тільки грубим порушенням українського суверенітету, але і порушенням домовленостей, досягнутих між Російською Федерацією й Україною, — наголосив канадський міністр.
Канада зі своїми однодумцями повинна чітко висловитися стосовно аґресії РФ щодо української держави. «Акти російської аґресії та залякування України закликають до колективних дій. Канада разом зі своїми однодумцями й союзниками повинна чітко визначитися», — переконаний п. Берд. Крім того, міністр прописав на своїй сторінці у Twitter хештег #UnitedForUkraine.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply