Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 25, 2018

Депортували американця, котрий боявся переслідувань

Автор:

|

Січень 14, 2016

|

Рубрика:

Депортували американця, котрий боявся переслідувань

Кайл Ліделу Канті

Кайлу Ліделу Канті, громадянину США, котрий боявся, що американська поліція вб’є його через колір шкіри, відмовили у наданні притулку. Про це йдеться у рішенні Ради з питань імміґрації та біженців Канади. «На моє переконання, прохач не відповідає вимогам Конвенції Організації Об’єднаних націй із питань біженців, оскільки не має причин обґрунтовано боятися переслідування у США», — заявив Рон Ямаучі, член Ради.
Сам прохач переїхав у Канаду у вересні минулого року. На кордоні він заявив, що прибув із туристичною метою, але потрапивши до Ванкувера подав запит на отримання політичного притулку. За словами п. Канті, чорношкірих у США «винищують зі загрозливою швидкістю». Він додав, що встиг пожити у шести штатах і всюди ставав мішенню переслідувань поліції через колір шкіри. Як доказ цього, надав відео кількох своїх інцидентів із поліцією.
Утім, члени Ради біженців, яка ухвалює рішення по кожному прохачу притулку, вирішила, що ці відео є постановочними. Однак п. Ямаучі визнав, що надані п. Канті докази справді свідчать, що чорношкірих людей у США «поліція зупиняє й опитує частіше, ніж представників інших рас».
Незважаючи на те, що у США за прохачем притулку числиться кілька незакритих обвинувачень, у притулку йому було відмовлено та депортовано. «Його депортація до США не поставить під загрозу його життя та не наражатиме на небезпеку жорстокого поводження чи покарання», — підсумували експерти. Додамо, що щороку притулок у Канаді з різних причин отримують до десяти громадян США.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...