Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 20, 2020

Чоловіка не пустили в розважальний парк

Автор:

|

Липень 25, 2013

|

Рубрика:

Чоловіка не пустили в розважальний парк

Керівництво «Леголенду» в Торонто не пропустило в парк розваг 63-річного чоловіка, оскільки той був без дитини. Джон Сент-Онджей прибув до парку зі своєю дорослою донькою, тим не менш, на вході їх відмовилися пропускати. Чоловік попросив покликати когось із адміністрації, однак усі були надзвичайно зайняті. Керівництво парку пояснило, що, за правилами, дорослі можуть увійти в парк лише з дітьми.

П. Сент-Онджей намагався переконати охорону, що не буде заважати маленьким гостям парку. Він розповів, що всього лише мав намір зняти на фото великі конструкції з «лего», але йому все одно не дали пройти на територію. За словами доньки Джона Сент-Онджея, дорогою додому її батько мав вираз обличчя, як у дитини, яку залишили без різдвяного подарунка.
Пізніше менеджер «Леголенду» пояснила журналістам, що їхні правила продумані для захисту дітей і сім’ї, оскільки парк — це розвага для дітей. За її словами, раз на місяць парк пускає й дорослих, і тоді вони можуть погуляти там без дітей.
Джон Сент-Онджей, який є хворий на рак і діабет, зізнався, що мріяв побувати в цьому парку все життя. Він мав на меті відвідати головний «Леголенд» у Данії, але через недугу не зміг цього зробити. Чоловік став фанатом конструкторів «Лего», коли його власні діти були ще маленькими. Потім вони виросли, а він продовжив купувати нові набори. Зараз у нього є 75 комплектів конструктора, які містять понад 50 тис. деталей.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply