Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 15, 2019

Через кордон — із копією паспорта на iPad

Автор:

|

Січень 12, 2012

|

Рубрика:

Через кордон —  із копією паспорта на iPad

Мартін Райш (на фото), мешканець Монреаля, зумів перетнути кордон Канади зі США, показавши на паспортному контролі копію його паспорта на iPad. Він виявив, що не має при собі документа, уже на кордоні, але не розгубився й запропонував американським прикордонникам копію посвідчення особи на своєму пристрої iPad. За словами чоловіка, він чудово усвідомлює, що прикордонники США зробили для нього виняток, бо він пояснив їм, що прямує до Вермонта з різдвяними подарунками.

«Я подумав: а чому б не спробувати, — розповів пан Райш. — Прикордонник забрав iPad у свою кабінку, його не було 5—6 хвилин, але мені цей проміжок здався цілою вічністю. Коли він звідти вийшов, то зробив багатозначну паузу, а потім побажав мені щасливого Різдва». Чоловік уважає, що перетнути кордон йому допомогли відвертість і кмітливість.

Того ж таки дня пан Райш повернувся додому в Канаду з тим самим просканованим на iPad документом, але пообіцяв у майбутньому не забувати паспорта. Мартін Райш висловив надію, що в майбутньому проскановані на електронні носії копії документів зможуть заміняти ориґінали. «Я переконаний, що це стане нормальним явищем, коли документи, які засвідчують особу, будуть зберігатися на електрон­них носіях. Це — лише питання часу», — зазначив монреалець.

Утім, наразі США посилили вимоги до прикордонного контролю. Від 2009 року громадянам Канади вже недостатньо пред’явити посвідчення водія для перетину американського кордону. Вони мають показати прикордонникам США або паспорт, або ж спеціальну перепустку Nexus.

Ярослава Добросинець

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...