Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 4, 2020

Бобу Декерту відмовили у зустрічі з Тимошенко

Автор:

|

Березень 22, 2012

|

Рубрика:

Бобу Декерту відмовили у зустрічі  з Тимошенко

Державна пенітенціарна служба України відмовила Бобу Декерту, депутатові канадського парламенту, у відвідинах екс-прем’єра України Юлії Тимошенко в Качанівській колонії. Як повідомляє прес-служба пенітенціарного відомства, 15 березня в службу надійшло звернення від Посольства Канади в Україні з проханням посприяти в організації зустрічі парламентарія з екс-прем’єром у колонії.

«Указане звернення розглянуто в рамках національного законодавства й із посиланням на ст. 24, 110 і 138 Кримінально-виконавчого кодексу України, проінформовано Посольство Канади в Україні про відсутність підстав для відвідин зазначеної установи (Качанівської колонії) і зустрічі з Тимо­шенко Ю.В.», — сказано в повідомленні.

Павло Коваль, голова делеґації Європейського парламенту зі зв’язків з Україною, попросив дозволу гене­рального проку­рора Ук­раїни Віктора Пшонки на зустріч із п. Тимо­шен­ко. Відповідний лист було надіслано на ім’я п. Пшонки також 15 березня. «Шановний генеральний прокуроре, я пишу Вам із проханням дозволити мені зустріч із колишнім прем’єр-міністром України Юліє­ю Тимошенко там, де вона відбуває термін ув’язнення», — сказано в документі.

Депутат Європарламенту пояснює, що таке прохання викликане тим, що справа п. Тимошенко становить «великий інте­рес для громадської думки у багатьох країнах Європейського Союзу». Пан Коваль упевнений, що такий візит представників делеґації Європарламенту зі зв’язків з Україною дасть змогу особисто поговорити з п. Тимошенко й ознайомитися з умовами її утримання в колонії. Павло Коваль також уважає, що в «цій місії» могли б узяти участь представники різних політичних груп.

Крім того, п. Коваль повідомляє, що проінформував Елмара Брока, голову парламентського комітету з питань міжнародних відносин, про «зусилля організувати зустріч із п. Тимо­шенко». «На мій погляд, і я підкреслював це багато разів під час своїх розмов з українською владою, організація такого візиту є загальноприйнятою практикою, особливо якщо йдеться про зустріч з особою, яка відома членам Європейського парламенту, котрі мали можливість багато разів співпрацювати з Юлією Тимошенко й особисто зустрічатися з нею під час поїздок до України», — пояснює європейський депутат. Пан Коваль наголошує, що надіслав цей лист не лише як керівник делеґації, але й «згідно з духом християнських цінностей, керуючись якими, ми повинні піклуватися про наших близьких, котрі опинилися у важкій ситуації, включаючи ув’язнених».

 Олег Садовий

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply