Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 27, 2020

Астронавт підкорив Інтернет

Автор:

|

Лютий 14, 2013

|

Рубрика:

Астронавт підкорив Інтернет

Астронавт Кріс Недфілд став у Канаді національним космічним героєм, прославившись веденням Twitter із МКС і викладаючи неймовірні знімки Землі з космосу. Тепер не тільки NASA та Google тішать землян чарівними фотографіями Землі та Всесвіту — астронавт склав їм гідну конкуренцію.

Кріс Недфілд прибув на МКС 21 грудня, і свій «космомікроблог» завів, мабуть, саме для репортажів про політ. Чоловік веде Twitter із вересня, усі його записи стосуються роботи. Спочатку він писав і публікував фото підготовки до польоту, а потім — пейзажі, які відкриваються перед астронавтами. Блогер-астронавт ділиться з читачами приблизно десятьма світлинами щодня. На них — вигляд згори на знамениті міста, як-от Новий Орлеан, чи, наприклад, на дивовижні сільські пейзажі.
Є серед фото й знімок яскраво-блакитної річки в оточенні невисоких фермерських будівель і великих полів у Бразилії. Серед твітів і фотографій трапляються й кадри розбурханої стихії. «Ви можете побачити потоки, що йдуть через Бандаберг у океан. Залишайтеся в безпеці й сухості там, унизу!» — коментує астронавт у Twitter негоду в Австралії.
Утім, часто замість географічних нотаток блогер залишає філософські чи навіть романтичні коментарі до фотографій. «Повний місяць сходить. Так близько, і все ж…» — підписав 53-річний Недфілд знімок природного супутника Землі. Астронавт, який за місяць своєї активності зібрав понад 250 тис. читачів, пробуде на МКС п’ять місяців.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply