Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 20, 2019

Акції RIM компенсували невдалий рік

Автор:

|

Грудень 06, 2012

|

Рубрика:

Акції RIM компенсували невдалий рік

Акції компанії Research Іn Motion (RIM) подорожчали на торгах у Торонто на 17 % і повністю відіграли втрати цього року. Виробник смартфонів Blackberry підбив підсумки ІІ кварталу: компанія втратила 235 млн CAD, однак реальні збитки виявилися меншими за прогнозовані. Перевершили очікування й інші фінансові показники компанії – RIM сподівається вийти на прибуток за допомогою нового смартфона.

Експерти вважають, що ралі міг спричинити звіт National Bank Financial, у якому йшлося про те, що продажі пристроїв на новій операційній системі (ОС) BlackBerry 10 наступного фінансового року можуть сягнути 35,5 млн одиниць. Раніше аналітики банку очікували результату 31,5 млн.
На початку листопада ц. р. нова ОС отримала від Національного інституту стандартів і технологій США сертифікат FIPS 140-2, який дозволяє використання пристроїв на цій ОС в урядових установах для збору та передачі конфіденційної інформації.
Однак аналітики кажуть, що попит на смартфони RIM не буде ажіотажним: основними покупцями є консервативні корпоративні клієнти й урядові установи. Зате такі клієнти формують стабільні грошові потоки: напевно, вони будуть модернізувати свої парки техніки зв’язку наступного фінансового року, і ці замовлення до останнього часу не були враховані у вартість акцій RIM.
Зазначимо, смартфони Blackberry використовують десятки мільйонів держслужбовців по всьому світу. За даними компанії, цьогоріч кількість клієнтів-чиновників зросла на 400 тис. осіб. Тим часом, як повідомлялося, кількома днями раніше Національна комісія з безпеки на транспорті США стала ще одним урядовим закладом, який відмовився від смартфонів RІM. Втрата позицій і в цьому секторі може зробити компанію банкрутом.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...