Новини для українців всього свту

Thursday, Feb. 27, 2020

Авіакатастрофа в Індонезії

Автор:

|

Червень 28, 2012

|

Рубрика:

Авіакатастрофа  в Індонезії

Жертвами аварії літака Fokker F-27 Військово-повітряних сил (ВПС) Індонезії, що врізався вдень 21 червня під час заходження на посадку в аеропорту Джакарти Халім-Перданакусума в житловий комплекс, який стоїть неподалік, стало дев’ятеро осіб. Крім того, було поранено понад 30 людей. У самому літаку перебувало семеро військовослужбовців, шестеро з яких загинуло, заявив Азман Юнус, офіційний представник ВПС Індонезії. Другий пілот літака, який отримав важкі поранення, — зараз у реанімації.

У будинках, у які врізався літак, загинули двоє дорослих і дитина. Із місця катастрофи до довколишніх лікарень доставлені не менш ніж 35 постраждалих мешканців комплексу Раджавалі, розташованого близько від летовища Халім, й однойменної авіабази, яка розміщена там же.

Літак упав на два будинки комплексу й вибухнув, після чого сильна пожежа охопила шість будівель. Уже за кілька хвилин після катастрофи авіабаза Халім-Перданакусума була закрита для журналістів. Місце катастрофи було оточене. Літак Fokker F-27 виробництва Нідерландів може перевозити до 56 пасажирів. Він був розроблений у середині 1950-х рр. і перебував у виробництві з 1958-го по 1987 роки, протягом яких було створено близько 787 одиниць F-27 у різних модифікаціях.

 Іван Заторський

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply