Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Monday, Dec. 17, 2018

Землетрус у Туреччині

Автор:

|

Жовтень 26, 2011

|

Рубрика:

Землетрус у Туреччині

Кількість жертв землетрусу в турецькій провінції Ван перевищила 264 особи, більш як 1 000 людей — поранено. Про це повідомив Ідріс Наїм Сахін, міністр внутрішніх справ країни. Інформація про 117 загиблих наді­йшла з турецького міста Ерджиша, ще сто чоловік загинуло в місті Ван. За даними урядовця, різних поранень зазнало щонайменше 1 090 людей.

Влада Туреччини очікує, що число жертв землетрусу в провінції Ван зростатиме після отримання інформації з інших постраждалих населених пунктів. За попередніми оцінками, під завалами зруйнованих будівель опинилися сотні людей. Громадян України серед постраждалих від стихії немає. Турецькі сейсмологи уточнили магнітуду руйнівного землетрусу, що стався 23 жовтня в провінції Ван, — 7,2 бала.

Унаслідок підземних поштовхів одна зі стін в’язниці в турецькій провінції Ван обвалилася, і в засуджених, що утримувалися в ній, з’явилася нагода «вийти на волю». Загалом утекло з півтори сотні арештантів, проте за якийсь час 50 із них повернулися в тюрму й здалися охороні. Вони пояснили, що піддалися загальній паніці й, опинившись на волі, вирішили перевірити стан своїх рідних і близьких, після чого повернулися до місця відбуття покарання.

Влада розгорнула в реґіоні катастрофи наметові містечка й забезпечує місцеве населення продовольством і речами першої необхідності. У Ван прибув прем’єр-міністр Таїп Ердоган. Він разом із членами уряду та представниками місцевих органів влади особисто провів інспекцію районів, які постраждали найбільше.

Поштовхи також відчувалися у Вірменії й Азербайджані, а також в Ірані.

Роман Журба

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...