Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 14, 2020

Затриманий українець намагався повіситися

Автор:

|

Жовтень 24, 2013

|

Рубрика:

Затриманий українець намагався повіситися

Валентин Дудник, капітан корабля Seaman Guard Ohio, заарештований разом з екіпажем у Індії, 19 жовтня пробував повіситися у своїй каюті. Однак його помітив поліцейський, який покликав на допомогу людей, і 60-річного громадянина України вийняли зі зашморгу.

Оговтавшись українець пояснив, що вчинив спробу самогубства через те, що був у депресії через побоювання, що його посадять за ґрати. Валентин Дудник залишався на борту корабля для обслуговування техніки разом з іншим українським громадянином — головним інженером Валерієм Сидоренком. Їх обох доставили в поліцейську дільницю в Тутікоріні, а потім відправили на обстеження до лікарні.
У Міністерстві закордонних справ України повідомили, що наразі не отримували інформації про спробу сауїциду одного з українців, затриманих у Індії. «У нас немає таких даних. Нам попередньо відомо, що двоє членів екіпажу перебуває на судні, а один – заарештований», — зазначив Євген Перебийніс, працівник зовнішньополітичного відомства.
Представники українського посольства в Індії планують виїхати на місце інциденту для з’ясування обставин. Екіпажу судна Seaman Guard Ohio, затриманого в територіальних водах Індії, висунуто звинувачення в незаконному зберіганні зброї та боєприпасів, а також незаконному придбанні пального. Своєю чергою, МЗС України спростувало інформацію про те, що на Seaman Guard Ohio перевозили зброю. Нагадаємо, 12 жовтня берегова охорона Індії затримала американське судно Seaman Guard Ohio, на борту якого перебуває троє громадян України.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply