Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 18, 2019

Вибух у мечеті

Автор:

|

Листопад 01, 2012

|

Рубрика:

Вибух у мечеті

Щонайменше, 30 людей загинуло 26 жовтня внаслідок вибуху в мечеті на півночі Афганістану. Напад у місті Маймана, що в провінції Фар’яб, здійснив бомбіст-смертник. Серед тих, хто перебував на молитві в момент нападу, були губернатор провінції й начальник місцевої поліції. Утім, як повідомляється, обидва уникли серйозних травм.

Близько половини загиблих, за офіційною інформацією, – поліцейські. Як розповів заступник губернатора провінції Фар’яб, нападник також був одягнений у поліцейську форму. Очевидці розповідають, що терорист наблизився до мечеті й активував бомбу одразу по закінченні молитви. Наразі не зрозуміло, яким чином бомбісту вдалося пройти крізь чотири блокпости на шляху до мечеті.
Подібні теракти на півночі Афганістану є значно рідкіснішими, ніж на півдні та на сході, а провінцію Фар’яб узагалі вважають відносно мирною та спокійною. Однак у квітні 2010 року, щонайменше, десятеро людей було вбито бомбістом на мотоциклі біля головного ринку міста Маймана. Неподалік від нього саме відбувалася зустріч за участю чиновників, які, імовірно, і були мішенню нападника.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...