Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 19, 2021

Вулиця Путіна у Вифлеємі

Автор:

|

Липень 05, 2012

|

Рубрика:

Вулиця Путіна у Вифлеємі

Мерія Вифлеєма вирішила назвати одну з міських вулиць іменем Володимира Путіна, президента Російської Федерації (РФ). Пан Путін зі­знався, що у нього складне ставлення до присвоєння його імені вулицям у Росії та за кордоном. Він відвідав Ізраїль, Йорданію та Палестину, зустрівшись із лідерами цих країн.

Махмуд Аббас, глава Палестинської національної адміністрації, повідомив, що мерія Вифлеєма вирішила назвати одну з міських вулиць іменем Володимира Путіна. За його словами, цей жест відображає, наскільки в Палестині цінують п. Путіна і російський народ.

«Гадаю, що увічнення пам’яті кожного з нас — це справа перш за все, звичайно, майбутніх поколінь. Та якщо щось відбувається подібне — це така тонка річ, особливо якщо це за кордоном. Тут якщо почати особливо занадто сильно заперечувати, можна й образити людей, тому, чесно кажучи, трішки в розгубленості, але нічого з цим не поробиш», — сказав президент Путін журналістам після закінчення свого візиту на Близький Схід. «Хотілося б ще пожити, звичайно», — пожартував він.

На вулиці, яка носитиме ім’я Володимира Путіна, сьогодні було відкрито Російський центр науки і культури. «Узагалі, як у цьому випадку, так і в інших випадках, мене про це не ставлять до відома заздалегідь, і для мене це було повною несподіванкою», — сказав президент РФ.

У Палестині вже є вулиця імені колишнього російського президента і теперішнього прем’єра Дмитра Медведєва. Пан Аббас під час зустрічі з ним у січні ц. р. повідомив, що одна з головних вулиць Єрихона, що згадується ще в Біблії, тепер носить ім’я Медведєва. Між тим, у лютому минулого року парламент Киргизстану схвалив присвоєння одному з гірських піків Чуйської області імені Володимира Путіна.

 Лана Світ

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply