Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 26, 2020

Ветеран української розвідки вербує добровольців

Автор:

|

Травень 30, 2013

|

Рубрика:

Ветеран української розвідки вербує добровольців

Сергій Розумовський, військовий експерт і ветеран української розвідки, оголосив набір добровольців у країнах колишнього СРСР для відправки в Сирію. Він заявив, що готовність воювати на боці Башара Асада висловило «кілька тисяч людей». «У нас буквально шквал. На всіх наших електронних ресурсах — звернення людей, які хочуть записатися в корпус. В основному – із Росії, Білорусі та навіть Молдови», — стверджує п. Розумовський. Українці ж, за словами ініціатора відправки добровольців в охоплену громадянською війною країну, «поки що реагують важко».

Про формування корпусу розвідник повідомив у середині травня, поширивши своє відеозвернення. Дата, коли планується відправка до Сирії, не уточнюється. Свій заклик Сергій Розумовський адресував «усім ветеранам військової служби Радянського Союзу, усьому російському й українському офіцерству, що проживає в державі Україна».
Поскаржившись на побутову невлаштованість офіцерів, зокрема на брак житла, ветеран розвідки заявив, що «цьому уряду офіцери не потрібні» та що в ситуації, що склалася, вони можуть запропонувати свої навички керівництву іншої країни, а саме — допомогу президенту Сирії Башару Асаду у відновленні конституційного ладу.
Як гадає п. Розумовський, влада Сирії у відповідь може надати добровольцям громадянство, забезпечити страховку їхнім сім’ям і посприяти в придбанні житла по завершенні війни. Він також поінформував про намір офіційно звернутися до уряду Сирії й до командувача Чорноморського флоту Росії з проханням надати допомогу у відправці добровольців.
Тим часом, Росія заявила, що доставить до Сирії зенітно-ракетні комплекси С-300, які дозволять Дамаску протистояти іноземній інтервенції. «Сподіваюся, цього не станеться. Однак якщо їх, не дай, Боже, буде доправлено до Сирії, то ми знаємо, як треба буде вчинити», — прокоментував цю інформацію Моше Яалон, міністр оборони Ізраїлю.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply