Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 28, 2021

Українці — знову під вартою

Автор:

|

Січень 16, 2014

|

Рубрика:

Українці — знову під вартою

Екіпаж судна Seaman Guard Ohio, у тому числі троє українців, знов опинився під вартою в Індії. Як розповів Євген Перебийніс, директор департаменту інформаційної політики Міністерства закордонних справ (МЗС) України, після постанови індійського суду про звільнення членів екіпажу під заставу сторона обвинувачення подала клопотання про зміну запобіжного заходу на утримання під вартою. 

«7 січня суд ухвалив рішення залишити під вартою членів екіпажу, зокрема трьох українських громадян, до завершення слідства», — повідомив представник МЗС. За його словами, захист знову клопотатиме про зміну запобіжного заходу для членів екіпажу.
Нагадаємо, у ніч з 11 на 12 жовтня 2013-го в затоці Манар між берегами Індії та Шрі-Ланки берегова охорона Індії затримала судно Seaman Guard Ohio для перевірки інформації про наявність на борту зброї і необхідних для перевезення цього вантажу документів. МЗС України невдовзі повідомило, що на борту судна перебуває троє громадян України — капітан, старший інженер і охоронець. Також дипломатичне відомство спростувало інформацію про те, що затримане в Індії судно Seaman Guard Ohio з українцями на борту перевозило зброю, уточнивши, що на судні була тільки штатна зброя, необхідна охорони з метою забезпечення безпеки. Пізніше стало відомо про арешт групи осіб із цього судна, в тому числі трьох українців. наприкінці грудня 2013 року індійський суд звільнив під заставу всіх членів екіпажу судна Seaman Guard Ohio. Кожен із моряків мав сплатити заставу розміром 161 USD. Крім того, моряки були зобов’язані щодня приходити в місцеву поліцію, яка розслідує цю справу.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply