Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 28, 2020

Україна показує свою зброю

Автор:

|

Лютий 21, 2013

|

Рубрика:

Україна показує свою зброю

На Міжнародній виставці оборонних озброєнь, технологій і систем IDEX-2013 в Абу-Дабі, що проходить під патронатом шейха Халіфи бін Заїда Аль Нагаяна, президента Об’єднаних Арабських Еміратів (ОАЕ), Україну представляє танк «Оплот», новий бронетранспортер БТР-4МВ і інші сучасні розробки від 20 підприємств українського оборонно-промислового комплексу.

У виставці, що проходить раз на два роки, бере участь понад 1 тис. учасників із 59 країн. На площі близько 124 тис. кв. м розмістилося 12 виставкових зал, 38 національних павільйонів, а також демонстраційні майданчики на відкритому повітрі, зони для виробників безпілотних літальних апаратів і гелікоптерів, майданчик для показу військової техніки в дії тощо.
Крім того, у рамках IDEX вдруге проходить виставка морських оборонних технологій, озброєнь, систем і обладнання NAVDEX, площа якої цього року зросла вдвічі й склала 5,6 тис. кв м. Учасниками NAVDEX-2013 стали більш ніж 80 компаній із 15 країн, а також дев’ять військових кораблів з Італії, США, Франції, Великої Британії, Пакистану й ОАЕ. Очікується, що цьогоріч шоу оборонних технологій відвідає понад 60 тис. осіб.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply