Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 18, 2019

У КНДР розстріляли артистів?

Автор:

|

Вересень 12, 2013

|

Рубрика:

У КНДР розстріляли артистів?

У Корейській Народно-Демократичній Республіці було розстріляно 12 артистів, у тому числі співачку Хен Сонг Віл, колишню подругу лідера країни Кім Чен Уна. Солістка одного з найпопулярніших колективів Північної Кореї – групи Pochonbo Electronic – зустрічалася з Кім Чен Уном близько десяти років тому. 

Цей роман закінчився після втручання Кім Чен Іра, батька нинішнього керівника КНДР. Хен Сонг Вол видали заміж за офіцера особистої охорони північнокорейського лідера, а пізніше cтало відомо й про одруження Кім Чен Уна. Його дружиною теж стала творча особистість: перша леді КНДР Лі Соль Чжу до заміжжя брала участь у групі Unhasu Orchestra.
Між тим, в Інтернеті з’явився відеоролик, що, за деякими припущеннями, є тим самим «порнографічним відео», за причетність до створення якого в Північній Кореї й стратили артистів. На відео троє жінок у досить скромних за європейськими мірками концертних костюмах і ковбойських капелюхах синхронно танцюють під пісню Елвіса Преслі Aloha Oe. Жодних сцен порнографічного або еротичного змісту у виступі артистів немає.
Сам кліп уперше було викладено на китайському відео-хостингу YouKu. Він уже зібрав понад 700 тис. переглядів. Як саме розповсюджувач відео дізнався, що це воно є причиною покарання артистів, не відомо. Достеменно не з’ясовано й те, чи відбулася сама страта. Так, Костянтин Асмолов, провідний науковий працівник Інституту Далекого Сходу Російської академії наук упевнений, що ця історія — звичайна журналістська брехня, поширена з пропагандистською метою.
Передусім п. Асмолов указує на той факт, що першою про страту повідомила південнокорейська газета Chosun Ilbo, відома як «чемпіон країни за кількістю інформаційних «качок», запущених у маси». Видається дивним і те, що автор статті посилається на анонімні джерела в Китаї, зазначає експерт. «У повідомленні наводяться несамовиті подробиці про те, що членів сімей страчених змусили дивитися на смерть своїх рідних і близьких, потім іще когось стратили, потім їх – у табори, потім те, потім се… Ці деталі могло повідомити тільки джерело, яке перебувало там у момент страти, яке потім вирушило в Китай і розповіло про побачене південнокорейській правоконсервативній газеті, яка зі завидною періодичністю зливає дезінформацію. І якою є вірогідність того, що все це – правда?» — скептично зазначив Костянтин Асмолов.
Сходознавець звернув увагу на те, що, згідно з інформацією Chosun Ilbo, жертв стратили за зберігання Біблії й участь у створенні та розповсюдженні порнографії. «То невже істинно віруючі християни знімалися в порно та тягали цю продукцію на продаж у Китай?» — запитує експерт.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...