Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 16, 2021

У Банґкоку — надзвичайний стан

Автор:

|

Січень 23, 2014

|

Рубрика:

У Банґкоку — надзвичайний стан

Події в Таїланді дуже нагадують те, що зараз відбувається в Україні. Однак уряд цієї країни запровадив режим надзвичайного стану (НС) на 60 днів починаючи з 22 січня. Режим НС дає владі право оголошувати комендантську годину, затримувати людей без висування звинувачення, вводити цензуру в засобах масової інформації, забороняти політичні збори та перекривати доступ у проблемні райони.

Як пояснив віце-прем’єр уряду Таїланду, режим НС вводиться «для захисту людей», які вже кілька місяців виступають проти нинішнього керівництва країни. Таке рішення було ухвалене після низки нападів на демонстрантів і лідерів протестів. Знайти людей, котрі вчинили ці напади, не вдалося, опозиція підозрює в їх організації владу країни.
Масові антиурядові виступи почалися в Банґкоку в листопаді минулого року, після публікації проекту амністії, що передбачає можливість повернення в країну колишнього голови кабінету міністрів Таксіна Чінавата. Проект амністії був підготовлений чинним прем’єр-міністром і сестрою екс-прем’єра Йінглак Чінават. Після початку протестів демонстранти захопили низку урядових і адміністративних будівель, вимагаючи відставки уряду.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply