Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 22, 2020

Трагедії в Бангладеш

Автор:

|

Травень 16, 2013

|

Рубрика:

Трагедії в Бангладеш

В 11-поверховому будинку в столиці Бангладеш Дацці, де розташовувалося дві швейні фабрики, у ніч на 9 травня сталася пожежа. Влада повідомляє про щонайменше вісьмох загиблих, серед яких – власник будівлі. Усі вони померли від отруєння токсичним газом, який утворився внаслідок згоряння акрилових тканин.

Це – уже друга трагедія в країні. 24 квітня в передмісті столиці Дакки сталося обвалення незаконно побудованої багатоповерхової споруди, де була розміщена швейна фабрика й торгові центри. Живими з-під завалів удалося витягнути близько 2,5 тис. осіб. Власник будівлі Мухаммед Сохель Рана підозрюється в безвідповідальності, незаконному будівництві, а також примусі робітників зводити комплекс, що становить небезпеку для оточуючих.
Крім того, місцеві слідчі розглядають питання про інкримінування йому убивства людей. Раніше дружина одного зі загиблих звернулася до суду Дакки з позовною заявою, у якій звинуватила власника будівлі в тому, що його дії призвели до загибелі людей. У разі, якщо п. Рані висунуть обвинувачення в убивстві і згодом ухвалять обвинувальний вирок, його може бути засуджено до смертної кари.
Кількість загиблих при обваленні незаконно збудованого будинку вже перетнула тисячну межу, повідомила місцева влада. Близько сотні тіл загиблих було виявлено під час розбору завалів. Причому рятувальники ще не розібрали завалів біля основи будівлі.
10 травня армія Бангладеш знайшла під завалами будівлі живу людину. Жінка на ім’я Решма опинилася в пастці в підвалі восьмиповерхового будинку й провела там 17 днів. У неї не було виявлено значних травм, рятувальники дали їй їжу та воду.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply