Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 20, 2019

Тайфун потопив десятки кораблів

Автор:

|

Листопад 01, 2012

|

Рубрика:

Тайфун потопив десятки кораблів

Тайфун «Сон-Тінх» ніяк не вгамується на південному узбережжі Китаю, потопивши 30 жовтня кораблі розкидавши в невідомих напрямках риболовецькі шхуни. Про це поінформували в управлінні громадської безпеки міста Фанченгана Гуансі-Чжуанського автономного району Китаю. «Шість суден затонуло, ще 70 – вважають зниклими безвісти внаслідок спричиненої тайфуном повені в дельті річки Бейлунь на кордоні Китаю та В’єтнаму», — зазначається в повідомленні. Інформації про жертв немає.

Раніше мова йшла про одного загиблого, а також про те, що п’ять осіб зникло безвісти після аварії судна, що сталася 28 жовтня поблизу міста Саньї південної острівної провінції Хайнань. Про їхню долю досі нічого не відомо.
Тайфун «Сон-Тінх» розбушувався на південному узбережжі країни 27 жовтня. На цю територію обрушилися сильний вітер (потужністю до 12 балів) і дощі, кількість опадів у деяких районах перевищила 300 мм. За даними Державного штабу з боротьби з повенями та засухою, у провінції Хайнань усі 27 442 риболовецькі шхуни повернулися до берега для укриття від шторму, 36,3 тис. рибалок було евакуйовано. Влада провінції Хайнань вивезла 126 тис. місцевих жителів. Евакуацію людей здійснено також у Гуансі й Гуандуні. Керівництву на місцях наказано вжити заходи із попередження селів і зсувів. Загалом тайфун порушив нормальне життя 1,26 млн людей.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...