Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 29, 2020

Сутичка шаріатських банд

Автор:

|

Березень 22, 2012

|

Рубрика:

Сутичка шаріатських банд

У данському муніципалітеті Глоструп було заарештовано 150 мусульман із шаріатського угруповання Black Cobra після вчинення нападу на районний суд. Причиною такого акту аґресії, як уважають, стала карна справа, порушена проти двох пакистанців, членів шаріатської організації Hells Angeles, які застрелили кількох представників Black Cobra. Представники останньої приїхали помститися членам конкуруючої групи. При цьому молодих мусульман не задовольнив і не зупинив той факт, що вбивці опинилися на лаві підсудних.

Багато хто з прибулих до будівлі суду осіб ховав обличчя за масками. Працівники поліції нагодилися вчасно та затримали надто рішуче налаштованих мусульман, запобігши штурму будівлі суду. Затримані, як виявилося, мали серйозні наміри: при обшуку поліцейські вилучили близько 20 одиниць зброї та пляшки зі займистою сумішшю.

За шість останніх місяців у муніципальному окрузі Копенгаґена було зафіксовано близько 50 перестрілок за участю мусульман з угрупування Hells Angels і банд, пов’язаних з організацією Black Cobra, які в Данії вже прозвали шаріатськими бандами. Black Cobra — це ісламське угруповання, що має розгалужену мережу на території всієї Данії, а також серйозний вплив у шведському місті Мальме, де мусульмани складають значну частину населення.

Ситуація в столиці Данії — настільки катастрофічна, що поліція схиляється до того, щоби повністю віддати мусульманам деякі дільниці та відмовитися від контролю над ними. Муніципальні служби вже не функціонують у деяких кварталах, а їхніх корінних жителів правоохоронці закликають залишатися вдома та уникати появи в особливо небезпечних місцях. Шаріатські банди відкрито патрулюють деякі вулиці й стежать за пішоходами. Поліція радить: «Краще не чинити опору!»

Юстина Зарваниця

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply