Warning: getimagesize(/homepages/29/d433047971/htdocs/sites/meest-online.com/wp-content/uploads/2011/10/404790_300.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /homepages/29/d433047971/htdocs/sites/meest-online.com/wp-content/plugins/wonderm00ns-simple-facebook-open-graph-tags/public/class-webdados-fb-open-graph-public.php on line 948

Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 20, 2019

Студентки не поділили нареченого

Автор:

|

Жовтень 20, 2011

|

Рубрика:

Масова бійка, участь у якій узяло кілька десятків казахських студенток, сталася в Актобі, адміністративному центрі Актюбінської області Казахстану. Приводом до конфлікту послужила сварка двох студенток через молодика, до якої приєдналися їхні численні подруги по навчальному закладу — майбутні бухгалтери та фінансисти.

За словами очевидців, у рукопашній сутичці зійшлися дівчата з двох коледжів при універси­теті: імені Жубанова й імені Баїшева. Випадкові перехожі повідомили про масову бійку в поліцію, але там не квапилися когось затримувати. У Департаменті внутрішніх справ підтвердили факт колот­нечі, проте подробиць не повідомили, оскільки в правоохоронні органи не надходило заяв від постраждалих. Знають про подію й у адміністрації одного з коледжів. «У бійці брали участь майбутні бухгалтери, фінансисти, фахівці нафтової галузі, — розповів Есенгали Толепберген, заступник директора коледжу імені Жубанова. — Вони не сказали, де конкретно трапилася бійка, але це було поза коледжем і не під час занять».

Лана Світ

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...