Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Feb. 23, 2019

Серія землетрусів у Китаї

Автор:

|

Вересень 13, 2012

|

Рубрика:

Серія землетрусів  у Китаї

Від низки підземних поштовхів у китайській провінції Юньнань постраждало 740 тис. осіб. Згідно з останніми даними, загинуло 67 осіб, 731 жителя — травмовано. Прямі економічні збитки склали 551 млн USD.

Серія землетрусів магнітудою до 5,7 бала сталася 7 вересня в провінціях Юньнань і Гуйчжоу. Із постраждалих районів Юньнані вивезено понад 100 тис. місцевих жителів, ще стільки ж людей потребують термінової евакуації. У провінції зруйновано 6 650 будинків, 430 тис. будівель — пошкоджено. Загинуло 4 300 голів худоби.

У Гуйчжоу руйнування — не такі масштабні. Поранено дві людини, зруйновано 18 будинків, ушкоджено близько 10 тис. осель. У провінціях, що зазнали удару стихії, перервано енерґопостачання, зсуви завалили дороги камінням.

У зону лиха скеровано рятувальні загони. Військовий округ у Ченду перекинув у Юньнань 1 300 військовослужбовців. Рятувальні роботи очолив особисто Вень Цзябао, прем’єр Держради Китайської Народної Республіки (КНР). Ху Цзіньтао, голова КНР, який перебуває на саміті у Владивостоці, розпорядився надати постраждалим усебічну допомогу.

Дзвінка Сагайдак

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...