Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 17, 2018

Ще одні терористи нагадали про себе

Автор:

|

Січень 28, 2016

|

Рубрика:

Ще одні терористи нагадали про себе
Вибух навпроти будівлі посольства РФ у Кабулі

Вибух навпроти будівлі посольства РФ у Кабулі

Як писав «Міст», нещодавно терористичні організації «Ісламська держава» й «Аль-Каїда» знову вчинили гучні теракти. А на минулому тижні до них приєдналися й інші. Так, щонайменше 21 людина загинула внаслідок нападу бойовиків на університет Бача Хан у місті Чарсадда 20 січня на північному заході Пакистану. Серед загиблих були студенти, викладачі й інший персонал навчального закладу. Відповідальність за напад взяла на себе терористична організація «Талібан», яка діє переважно в Афганістані.
Цього ж дня прогримів вибух вже в самому Афганістані, навпроти будівлі посольства РФ у Кабулі. Біля дипломатичного представництва Росії був підірваний замінований автомобіль, за кермом якого перебував смертник. Мова йде про підірваний цивільний автобус поруч із російським посольством. У результаті теракту загинули та постраждали семеро осіб.
Сомалійські пірати також не стали пасти задніх. Через напад бойовиків на пляжні ресторани в Могадішо, столиці країни, 21 січня загинули 20 людей. Ввечері з різницею в одну годину вибухнули два автомобілі. Між цими вибухами кілька бойовиків відкрили вогонь по відвідувачах ресторанів. Поліція взяла бойовиків в облогу, яка тривала вісім годин. Відповідальність за напад взяла на себе терористична організація «Аль-Шабааб». Омар Абдирашид Алі Шармарк, прем’єр-міністр Сомалі, засудив цей напад, назвавши його «варварським». Поліція заявила, що керівника нападників заарештували, а інших бойовиків — убили.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...