Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 20, 2021

Полювання канібалів на чаклунів

Автор:

|

Липень 12, 2012

|

Рубрика:

Полювання канібалів на чаклунів

У Папуа-Новій Ґвінеї політичні вибори опинилися під загрозою зриву через серію жорстоких убивств, скоєних адептами культу канібалів. Виборчі перегони, що тривали два тижні, мали завершитися 6 липня. Проте владі довелося продовжити їх ще не менш ніж на тиждень через низьку явку громадян.

Зараз жителі провінції Маданг, розташованої на північному узбережжі Папуа-Нової Ґвінеї, бояться залишати свої будинки через канібалів. Людожери стверджують, що борються зі засиллям чаклунів, які займаються чорною магією в джунглях. Жертвами вбивць стало семеро осіб. Частини тіл убитих були з’їдені адептами культу.

Членами секти людожерів є близько 500 осіб. Поліція заарештувала 29 чоловік, у тому числі 13-річного хлопчика, за звинуваченням у причетності до інцидентів. 12 осіб підозрюють у скоєнні вбивств, решту — у спів­участі. Заарештованим інкримінують навмисні вбивства й канібалізм. Поліція має намір учинити новий рейд, аби заарештувати інших представників секти. Ватажка банди, чиновника місцевої адміністрації, наразі не вдалося впіймати.

За словами начальника місцевої поліції, сектанти розпочали з того, що намагалися боротися з псевдо-знахарями, які вимагали гроші у хворих людей в обмін на обіцянку їх вилікувати. Багато жителів Папуа-Нової Ґвінеї, особливо у віддалених областях, вірять у чаклунство. Вони переконані, що за його допомогою можна накласти прокляття, отруїти або вбити людину. Згодом члени культу повірили, ніби їх наділено особливими здібностями виявляти чаклунів, і почали їх убивати.

 Петро Йосип

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply