Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 23, 2019

Подвійний вибух у Афганістані

Автор:

|

Вересень 06, 2012

|

Рубрика:

Подвійний вибух  у Афганістані

У підсумку двох вибухів, здійснених смертниками в самому центрі Афганістану, загинуло щонайменше дев’ятеро мирних жителів і четверо поліцейських. Напади, які сталися на світанку 1 вересня в провінції Вардак, зруйнували будинки та місцевий базар, розповідають очевидці. Перший вибух спровокував смертник, що перебував у натовпі, а потім вибухнула замінована вантажівка.

Рух «Талібан» узяв на себе відповідальність за напад. Мішенню першого вибуху була резиденція місцевого губернатора в районі Сайдобад. Невдовзі після нього неподалік бази НАТО було підірвано вантажівку, унаслідок чого були зруйновані деякі крамниці й будинки.

У результаті двох нападів було поранено як мінімум 68 людей. Серед загиблих немає працівників бази НАТО, але двоє з них отримали фізичні ушкодження. За словами Квентіна Соммервіля, кореспондента ВВС в Кабулі, ця ж військова база була атакована наприкінці минулого року, напередодні річниці нападів 11 вересня на американські вежі-близнюки. Тоді загинуло п’ятеро афганців, а також десятки американських солдатів зазнали поранень. До 2014 року міжнародний континґент під проводом НАТО повинен залишити Афганістан, й існують побоювання, що це призведе до спалаху насильства в країні.

Петро Йосип

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...