Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 22, 2020

Північна Корея висунула ультиматум

Автор:

|

Квітень 25, 2013

|

Рубрика:

Північна Корея висунула ультиматум

Влада Корейської Народно-Демократичної Республіки (КНДР) 18 квітня оприлюднила умови перемовин зі США й Південною Кореєю. У заяві, поширеній офіційним інформагентством КНДР, зокрема, вказано: «Якщо Сполучені Штати та їхня маріонетка Південна Корея хочуть уникнути того, щоби на них упала вся міць нашої армії й народу та по-справжньому бажають діалогу й перемовин, у першу чергу вони повинні скасувати сфабриковану резолюцію Ради безпеки ООН про накладення санкцій».

КНДР також вимагає від США прибрати свою ядерну зброю, розміщену, як стверджує Пхеньян, у сусідніх із Північною Кореєю країнах. Створення на Корейському півострові зони, вільної від ядерної зброї, заявила влада КНДР, має розпочатися саме з виведення американського ядерного арсеналу з реґіону.
Як писав «Міст», ситуація на Корейському півострові різко загострилася в березні ц. р., після того як Пхеньян у відповідь на чергове посилення санкцій із боку ООН пообіцяв завдати по США та Південній Кореї ядерного удару, розірвав із Сеулом пакт про ненапад і рекомендував іноземцям залишити півострів. Санкції щодо КНДР було запроваджено після проведених у лютому цією країною ядерних випробувань.
А тим часом у крамницях на півдні Північної Кореї, де люди страждають від голоду, продають людське м’ясо. Причому придбати його можуть лише працівники місцевих заводів. Про це розповів Сун Мін Чжон, утікач із КНДР, який дістався аж до Австралії та просить надати йому політичний притулок. За словами чоловіка, у його рідному місті Чхонджіні голод почався трохи пізніше, ніж у південному реґіоні загалом. Перші випадки смертей від нестачі їжі було зафіксовано в індустріальному та політичному центрі близько півроку тому. Пан Чжон розповів, що в магазинах з’явилася в продажу велика кількість алкоголю та людське м’ясо. Однак купувати ці два товари можуть лише робітники заводів, аби державні підприємства не зупинилися через брак робочої сили. Решті населення їх просто не продають.
«Це стало однією з причин, чому я втік із КНДР. Я розумів, що стану корейцем-людожером, якщо не покину батьківщину», — пояснив утікач. Однак влада Австралії має намір депортувати його до Південної Кореї, оскільки офіційний Сеул оголосив усіх мешканців КНДР своїми громадянами теж. Однак п. Чжон не хоче їхати в Південну Корею, позаяк втікачів із КНДР там дискримінують.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply