Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 28, 2020

Пхеньян оголосив Сеулу війну

Автор:

|

Квітень 04, 2013

|

Рубрика:

Пхеньян оголосив Сеулу війну

Засоби масової інформації викрили північнокорейську Центральну телеграфну агенцію (ЦТАК) у поширенні підроблених фотографій військово-морського флоту Корейської Народно-демократичної Республіки (КНДР), тоді як влада цієї країни занепокоїла весь світ загрозою початку війни. Фоторепортаж із навчань 26 березня ЦТАК опублікувала на своєму сайті, а також передала знімки міжнародним інформагенціям. Низкою з них ці знімки були оприлюднені, проте після того, як фахівці помітили підробку, фото були видалені.

Так, на знімку висадки десанту на берег із катерів на повітряній подушці кілька таких суден виявилися несправжніми. У кадрі, що захопив частину берега, представлено вісім катерів: три – удалині, три – у білих хмарах бризок на підході, а ще з двох – на берег висаджуються солдати. Але придивившись, експерти зрозуміли, що як мінімум три із цих катерів є копіями сусідніх:два судна було цілком ідентичними, як і два катери. Десантний катер на повітряній подушці на знімку – один, проте й він явно був не сфотографований, а скопійований з іншого фото.
29 березня десятки тисяч військовослужбовців, робітників, службовців і студентів узяли участь у масовому мітинґу на центральній площі столиці КНДР, що проходив під антиамериканськими гаслами. Вони висловили підтримку Кім Чен Уну, який закликав армію й народ вжити жорстких заходів у відповідь «на провокаційні військові дії Сполучених Штатів і Південної Кореї». Учасники акції заявили про готовність «стерти з поверхні землі американських агресорів» і «священною війною» відповісти на провокації південнокорейського режиму, «який ображає гідність керівництва народної республіки». Лунали заклики «ціною свого життя забезпечити захист Центрального комітету Трудової партії Кореї на чолі з Кім Чен Уном». Радіоканалами КНДР транслюваали популярні в країні патріотичні та народні пісні, військові марші. Уранці в дипломатичному містечку, де розташовані закордонні представництва, можна було почути віддалені артилерійські залпи.
А 30 березня в Північній Кореї було введено військовий стан – країна вступила у війну проти Південної Кореї. Про це повідомила ЦТАК, посилаючись на офіційний урядовий документ. У заяві повідомляється також, що будь-які провокації на кордоні двох держав призведуть до «повномасштабного конфлікту та ядерної війни». Щоправда, пізніше агенція заявила, що її повідомлення неправильно переклали.
Кім Кван Чжин, міністр оборони Південної Кореї, зазначив 1 квітня, що Сеул розробляє план «активного стримування» КНДР, що передбачає можливість завдавання превентивного удару по Півночі в разі будь-яких ознак ймовірного ядерного або ракетного удару по Півдню.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply