Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 18, 2019

Неспокій у Пакистані

Автор:

|

Вересень 06, 2012

|

Рубрика:

Неспокій у Пакистані

Щонайменше 11 людей загинули й 16 були поранені1 вересня в пакистанському місті Пешаварі на північному заході країни під час вибуху автомобіля, припаркованого на місцевому ринку. Серед загиблих — дитина.

А 3 вересня в тому ж Пешаварі внаслідок нападу на працівників американського консульства було вбито трьох осіб, двоє з яких — громадяни США, ще близько 20 отримали поранення.

За даними місцевої влади, в університетському місті Пешаварі, у районі вулиці Абдра Роуд, замінований автомобіль урізався в автомашину, що належала Консульству США, коли та виїхала з території дипломатичного представництва. За іншою інформацією, вибух здійснив терорист-смертник.

Місце теракту було оточене поліцією. Наразі жодна з існуючих у Пакистані терористичних організацій не взяла на себе відповідальності за цю акцію. Посольство США в Пакистані заявило, що стежить за розслідуванням інциденту.

Нагадаємо, що в черв ні ц. р. у Пешаварі — адміністративному центрі поблизу афганського кордону — стався вибух у автобусі, що забрав життя 18 чиновників.

Євген Клен

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...