Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 18, 2018

Найнебезпечніші міста світу

Автор:

|

Травень 28, 2015

|

Рубрика:

Найнебезпечніші міста світу
Багдад

Багдад

Аналітична компанія Verisk Maplecroft представила новий рейтинґ найнебезпечніших у світі міст. Компанія проаналізувала кількість терористичних атак у різних куточках планети за 12 місяців (з лютого 2014-го по березень 2015 року), а також порівняла ці дані зі статистикою за п’ять попередніх років. У підсумку було складено список із 1,3 тис. міст, які розподілили на кілька блоків.

Найнебезпечнішим нині містом визнано Багдад. За звітний період столиця Іраку пережила 380 терористичних атак, в яких загинула 1 141 людина і ще 3654 — зазнали поранень. Прикметно, що сім перших позицій рейтинґу зайняли іракські міста: слідом за столицею там фігурують Мосул, Рамаді і Бакуба.
До категорії надзвичайно небезпечних увійшло 64 міста, причому 12 з них — це столиці різних держав. Так, на 13-й сходинці рейтинґу розташувався Кабул (Афганістан), 14-те місце посів Могадішо (Сомалі). Також до цього списку потрапили Сана (Ємен) і Тріполі (Лівія). Отже, більшість найнебезпечніших міст світу — на Близькому Сході або в Азії.
Європа, як і раніше, вважається досить безпечним реґіоном. Винятком цьогоріч став хіба що Париж, який піднявся до категорії міст високого ризику після атаки на редакцію Charlie Hebdo у січні ц. р., що забрала життя 17 осіб. Унаслідок цієї трагічної події французька столиця перемістилася в рейтинґу з 201-го на 97-ме місце.
Надзвичайно небезпечними для проживання названо всього три європейські міста: охоплені бойовими діями Луганськ (46) і Донецьк (56), а також одне російське місто — Грозний, столиця Чечні, яка опинилася на 54-му рядку.

Володимир Пиріг, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...