Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 24, 2021

Мешканці Банґкока хворіють

Автор:

|

Листопад 17, 2011

|

Рубрика:

Мешканці  Банґкока хворіють

У жителів районів Банґкока, які постраждали від повені, виникають проблеми зі здоров’ям. Зокрема, останніми днями зареєстровано випадки різних інфекційних захворювань. Про це повідомив Олександр Дикусаров, речник Міністрства закордонних справ (МЗС) України, посилаючись на інформацію, отриману від Посольства України в Королівстві Таїланд. «Протягом останнього часу проявляються ознаки погіршення санітарно-епідеміологічної ситуації в районах Банґкока, постраждалих від повені. Упродовж 7—9 листопада ц. р. серед мешканців постраждалих районів зафіксовано кілька випадків лихоманки Денге, лептоспірозу, бактеріальної діареї», — сказав він.

За словами пана Дикусарова, ситуація з повінню в цій державі надалі залишається складною через концентрацію мас надлишкової води (кілька мільярдів кубометрів) уздовж захисних гідротехнічних споруд у північно-східних районах міста.

Адміністрація таїландської столиці оголосила, що вода зі затоплених західних районів Банґкока досягла автомагістралі Рама-2 — головної та єдиної, що функціонує, транспортної артерії, яка з’єднує Банґкок із південними (курортними) провінціями країни (напрямок на Пхукет). Водночас, транспортне сполучення між Банґкоком і курортом Паттайя від повені не постраждало.

  Юстина Зарваниця

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply