Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 15, 2019

Корейців закликають до війни за об’єднання

Автор:

|

Березень 21, 2013

|

Рубрика:

Корейців закликають до війни за об’єднання

Міністерство народних збройних сил Корейської Народно-Демократичної Республіки (КНДР) 13 березня заявило про розрив у односторонньому порядку угоди про ненапад, підписаної з Південною Кореєю після Корейської війни. «Ми би порадили їм пам’ятати про те, що угода більше не діє, і КНДР не зв’язана декларацією про ненапад. Нам залишається тільки здійснити акт правосуддя й нещадної відповіді нашої армії та нашого народу», — ідеться в повідомленні військового командування КНДР. Поряд із тим, у ООН зазначають, що угода про ненапад не може бути розірвана тільки однією зі сторін.

Корейці «повинні взяти участь у великій і справедливій війні за об’єднання батьківщини й вигнати Сполучені Штати з корейської землі», сказано у зверненні до співвітчизників Центрального комітету Демократичного фронту за возз’єднання Кореї (ДФВК). У документі наголошується, що символом майбутньої боротьби та гідності нації «стали сили ядерного стримування (КНДР)». «Народ і армія народної республіки на чолі з блискучим командиром Кім Чен Уном напевно здобуде яскраву перемогу у священній війні за возз’єднання двох Корей», — наголошується в повідомленні.
ДФВК попередив, що якщо США та Південна Корея зроблять будь-які провокаційні кроки, то КНДР «завдасть нещадних ударів у відповідь і змете з поверхні землі провокаторів і аґресорів». Комітет також відкинув можливість вирішення проблеми (Корейського півострова) за допомогою діалогу, «оскільки аґресори повністю ігнорують чинні міжнародні правові норми». ДФВК упевнений, що «в усіх реґіонах світу корейці позитивно відреагують на патріотичне звернення».
Водночас, мешканці Південної Кореї вирішили запастися продуктами на випадок війни з КНДР. Зокрема, люди скуповують консерви й локшину швидкого приготування. За даними соціологічного опитування, яке провела агенція «Асан», 59 % мешканців Південної Кореї вірять у можливість війни з північними сусідами.
Військових у Сеулі також насторожує підвищена активність колег у КНДР. Лише за одну добу північнокорейські літаки та гвинтокрили здійснили 700 вильотів.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...