Новини для українців всього свту

Monday, Dec. 9, 2019

Ізраїль посварився з Радою ООН

Автор:

|

Квітень 05, 2012

|

Рубрика:

Ізраїль посварився з Радою ООН

Міністерство закордонних справ Ізраїлю оголосило про розрив робочих відносин із Радою Організації Об’єднаних Націй (ООН) із прав людини. Таке рішення означає, що комісії буде відмовлено в доступі на територію Ізраїлю й на окуповані палестинські землі. Документи про відмову спостерігачам з ООН у праві на відві­дування Західного берега Йордану й Ізраїлю підписав Авігдор Ліберман (на фото), міністр закордонних справ Ізраїлю, відомий своїми вкрай правими поглядами.

У лютому 2012 року Рада ООН проголосувала за відправку на палестинські території спеціальної комісії, яка мала на місці з’ясувати, як ведеться будівництво єврейських поселень на окупованих землях. Крім того, Рада засудила це будівництво. Ізраїль звинувачує функціонерів ООН у тому, що вони займають відкрито пропалестинську позицію, фокусуючи всю свою увагу на діях Ізраїлю. Причому Рада ООН приділяє значно менше уваги порушенню прав людини в арабських країнах.

Це — уже не перший випадок сварки Ізраїлю з тим чи іншим відомством ООН. Останній такий інцидент стався в середині березня, коли ізраїльський посол в ООН зажадав звільнити працівницю Управління координації гуманітарної політики, яка розмістила в себе в мікроблозі фотографію дівчинки, що помирала, бо нібито нещодавно постраждала від ізраїльської ракети. Насправді опублікований знімок було зроблено 2006 року, а зображена на ній дитина потерпала від наслідків нещасного випадку.

 Олег Садовий

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply