Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 25, 2020

Ісламський клірик дозволив насилля

Автор:

|

Квітень 11, 2013

|

Рубрика:

Ісламський клірик дозволив насилля

Салафітський шейх Ясір аль-Аджлавні виступив у Інтернеті з фетвою, яка дозволяє «воїнам джихаду» в Сирії ґвалтувати жінок, що не належать до сунітського напрямку ісламу. Аль-Аджлавні народився в Йорданії й уже 17 років живе в Сирії. У своєму відеозверненні ісламський клірик визначив таку категорію жінок як «мальк аль-ямін». Цей термін зустрічається в Корані й позначає секс-рабинь.

Раніше з аналогічною фетвою виступив проповідник із Саудівської Аравії Мухаммад аль-Аріфі. Нагадаємо також, що не так давно ісламська радикальна організація «Мінбар Аль-Туахід Валь-Джихад» опублікувала фетву члена шаріатської ради Абу Хумама Аль-Атарі, у якій він недвозначно дозволяє викрадати й ґвалтувати жінок, які належать до іншої віри.
«Немає сумніву, що, згідно зі законом шаріату, захоплення жінок невірних, які ведуть війну з ісламом, і насильство над ними допустимі не залежно від того, належать вони до категорії людей Письма (християни та юдеї) чи є язичниками (усі інші релігії), — пише шейх Аль-Атарі. – Однак, це можна робити тільки після того, як здобич буде доставлена в Дар-аль-іслам (землю ісламу) і справедливо поділена імамом. Якщо імама немає, то в’язненів чіпати не можна».
Тим часом у Парижі пройшла перша акція, присвячена Міжнародному дню топлес-джихаду, який оголосила скандальна українська організація FEMEN. Керівництво руху закликало активісток і добровольців роздягтися та влаштувати масові акції поблизу дипломатичних місій Тунісу в усьому світі. Такою, на думку FEMEN, має бути відповідь на смертний вирок, ухвалений ісламістами щодо представниці організації Аміні Тайлер за публікацію в соцмережах фото, де вона позує напівоголеною.
Нагадаємо, що 27 березня активістка з Тунісу на ім’я Меріам, роздягнувшись із двома іншими учасницями, біля головної мечеті в Парижі спалила прапор салафітів «як символ боротьби жінок із диким релігійним екстремізмом». «Нехай від вогню цієї ганчірки запалає нова «арабська весна»! Жіноча революція – проти антижіночої дикості й ісламізму, що посилюється!» — ідеться в повідомленні FEMEN.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply