Новини для українців всього свту

Saturday, May. 30, 2020

Будувати літаки — зі Саудівською Аравією

Автор:

|

Жовтень 10, 2013

|

Рубрика:

Будувати літаки — зі Саудівською Аравією

Саудівська Аравія зацікавилася співпрацею з Україною в авіакосмічній галузі, заявив принц Туркі бін Сауд бін Мухаммед Аль-Сауд, віце-президент Науково-технологічного центру імені Короля Абдулазіза. Принц зазначив, що Україна має значний потенціал у цій сфері й запропонував розглянути можливість створення спільного підприємства з виробництва літаків родини «Ан» у його країні. «Ми зацікавлені в спільному виробництві на території Саудівської Аравії цих літаків», — сказав він.

Раніше повідомлялося, що Росія вже найближчим часом може ухвалити рішення щодо продовження чи припинення співпраці з Україною в межах спільних проектів у авіабудуванні, таких як Ан-124 «Руслан» і Ан-70.
«У проекті Ан-124 «Руслан» проблема полягає в тому, що українська сторона дуже туго йде на угоду з передачі нам згоди на модернізацію окремих агрегатів цього літака. Але ми більше не будемо чекати й скористаємося світовим досвідом», — заявляв Дмитро Рогозін, російський віце-прем’єр. За його словами, якщо Україна не ухвалить рішення зараз, то потім «Росія просто змушена буде локалізувати в себе все виробництво й відмовитися від послуг українців повністю»: «Із ким вони будуть працювати? Із китайцями? Китайцям продавати? Китай теж у цьому плані далеко просунувся. Навіщо їм Україна? Я щиро переживаю за долю нашої промислової кооперації з Україною».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply