Новини для українців всього свту

Tuesday, Dec. 1, 2020

Буде друга корейська війна?

Автор:

|

Серпень 27, 2015

|

Рубрика:

Буде друга корейська війна?
Кім Чен Ун, лідер КНДР

Кім Чен Ун, лідер КНДР

Війська Корейської Народно-Демократичної Республіки (КНДР) 20 серпня обстріляли прикордонні позиції Республіки Корея (РК). Після цього війська РК у відповідь вистрелили по позиціях КНДР. «Південна Корея випустила десятки снарядів у бік Північної Кореї, після того як КНДР обстріляла її позиції», — заявив міністр оборони РК. Снаряд із Північної Кореї упав за 60 км на північ від Сеула в західній частині прикордонної зони.
На щастя, обстріл не завдав відчутних збитків, постраждалих також немає. Південнокорейських жителів області евакуювали. Крім того, в канцелярії президента РК скликали термінове засідання Ради з національної безпеки.
22 серпня Північна Корея встановила аритилерійську зброю на кордоні Демілітарізованної зони з Південною Кореєю. У відповідь генерали армій США і РК домовилися про надання «потужної відсічі» у разі подальших провокацій із боку КНДР. Винищувачі двох країн провели маневри, в яких були задіяні чотири винищувачі F-16 американських збройних сил у Південній Кореї та чотири південнокорейських винищувачі F-15K. Літаки відпрацювали повітряний удар по цілях противника. Цей політ був спрямований на демонстрацію військової потужності об’єднаних збройних сил РК і США.
Після цього представники Північної та Південної Кореї вирішили провести перемовини на найвищому рівні, однак позитивного результату на них вдалося досягти аж 24 серпня.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply